Nowości i topmeble

O firmie

Jesteśmy firmą, która znajduję się na rynku meblarskim już od ponad trzydziestu lat i dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Brody (2 km od kalwarii Zebrzydowskiej,
a 30 km od miasta Kraków.

Meble tapicerowane Kalwaria - wersalki, sofy, pufy, fotele, narożniki, komplety
Specjalizujemy się w wyrobach mebli tapicerowanych. Meble wykonane przez Naszą firmę mają dać Państwu gwarancję długoletniego użytkowania. Wybierając nasze produkty (wersalka, sofa, pufa, narożnik, fotel itp.), będą mieli Państwo poczucie dobrze podjętej decyzji.

Dzięki zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu w produkcji i handlu meblami możemy zaoferować wiele ciekawych propozycji. W naszej ofercie znajduje się duży wybór zestawów wypoczynkowych, narożników, wersalek, tapczanów, sof, puf i foteli o funkcjonalnych rozwiązaniach do zagospodarowania przestrzeni w Waszych domach. Mamy do zaproponowania nie tylko klasyczne modele mebli ale także nowoczesne o nietypowych wymiarach projekty.

Meble wykonane są z najwyższej jakości tkanin tapicerowanych oraz eko-skóry w różnorodnej gamie kolorystycznej, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji wypoczynkowych. Meble tapicerowane - wersalka, sofa, pufa, narożnik, fotel Kalwaria. Realizujemy projekty indywidualne ora dostosowujemy meble według wymiarów .
Możliwość renowacji oraz dowolnych przeróbek mebli tapicerowanych